Reparatii Laptop Bacau
Joi, 24 Aprilie 2014

Mersul trenurilor de calatori in statia CFR Bacau

Incepand cu data de 16.01.2008

Gara Bacau
Tel: 0234/520522
Adresa: Str. Garii Nr. 1






Tablou de garare n staţia Bacău (plecări şi sosiri)
Nr. crt. Tip Număr Circulă Sosire Opr. Plecare Linie Info Observaţii
De la Pnă la
1 Intrnat 402-1/402 BUCUREŞTI NORD GR.A UNGHENI 00.45 1 00.46 I    
2 R 752 BOTOŞANI BUCUREŞTI NORD GR.A 01.28 2 01.30 II   !
3 A 1653 BUCUREŞTI NORD GR.A VATRA DORNEI BĂI HC. 01.34 2 01.36 I    
4 Intrnat 401/401-2 UNGHENI BUCUREŞTI NORD GR.A 01.44 3 01.47 II    
5 A 1654 VATRA DORNEI BĂI HC. BUCUREŞTI NORD GR.A 02.48 2 02.50 II    
6 A 11651 BUCURESTI NORD SUCEVA NORD 03.43 3 03,45 I   O S
7 IC 558 BICAZ BUCUREŞTI NORD GR.A 04.09 2 04.11 3   @
8 R 753 BUCUREŞTI NORD GR.A BOTOŞANI 04.11 3 04.14 I   #
9 P 5451 BACĂU BICAZ     04.15 5    
10 OS 11558 BICAZ BUCURESTI NORD GR.A 04.52 3 04.55 3   O S
11 P 5441 BACĂU PAŞCANI     04.56 4    
12 P 5432 BACĂU ADJUD     05.14 2    
13 A 1751/1754 BRAŞOV SUCEAVA NORD 05.30 8 05.38 I U  
14 A 1956/1957 BICAZ IAŞI 05.51 5 05.56 3    
15 P 5461 BACĂU PIATRA NEAMŢ     06.09 5   Circulă n toate zilele fără 6 şi 7.
16 A 1854/1851 MANGALIA SUCEAVA NORD 06.25 2 06.27 I   $
17 P 5452 BICAZ BACĂU 06.49     5   %
18 P 5422 PAŞCANI ADJUD 06.55 27 07.22 3    
19 P 5401/5406 MĂRĂŞEŞTI IAŞI 06.58 9 07.07 I    
20 IC 552 SUCEAVA NORD BUCUREŞTI NORD GR.A 07.05 3 07.08 II    
21 A 1551/1554 IAŞI ADJUD 07.15 2 07.17 II   ^
22 P 5431 ADJUD BACĂU 08.30     4    
23 Intrnat 1014/1014-1 RUSE UNGHENI 08.48 1 08.49 I   &
24 Intrnat 1004/1004-1 RUSE VADU SIRETULUI 08.48 1 08.49 I   *
25 P 5412 PAŞCANI MĂRĂŞEŞTI 08.49 4 08.53 II    
26 P 5454 BICAZ BACĂU 09.14     4    
27 P 5463 BACĂU PIATRA NEAMŢ     09.15 5    
28 R 658 PIATRA NEAMŢ BACĂU 09.51     3   (
29 R 652 SUCEAVA NORD BUCUREŞTI NORD GR.A 09.57 14 10.11 II U  
30 IC 551 BUCUREŞTI NORD GR.A SUCEAVA NORD 10.11 2 10.13 I   !)
31 P 5442 PAŞCANI BACĂU 10.53     4    
32 P 11560/11559 GALATI BACAU 10.58     3   O S
33 Intrnat 382/382-1 RUSE VADU SIRETULUI 11.16 1 11.17 I    
34 P 11657 BACAU PIATRA NEAMT     11.30 5   O S
35 P 5433 ADJUD BACĂU 12.57     4    
36 A 1752/1753 SUCEAVA NORD BRAŞOV 13.09 7 13.16 II U  
37 A 11653 BUCURESTI NORD BACAU 13.32     1   O S
38 P 5434 BACĂU ADJUD     13.33 3    
39 P 5403/5408 BACĂU IAŞI     13.54 4    
40 P 5453 BACĂU BICAZ     14.08 5    
41 Intrnat 383/383-2 VADU SIRETULUI RUSE 14.33 1 14.34 II    
42 P 11658 PIATRA NEAMT BACAU 14.44     4   O S
43 P 5443 BACĂU PAŞCANI     14.45 3    
44 A 11654 BACAU BUCURESTI NORD     15.00 1   O S
45 P 5444 PAŞCANI BACĂU 15.29     3    
46 R 751 BUCUREŞTI NORD GR.A BOTOŞANI 15.34 2 15.36 I   !!
47 R 754 BOTOŞANI BUCUREŞTI NORD GR.A 15.36 2 15.38 II   !@
48 P 5462 PIATRA NEAMŢ BACĂU 15.57     5   Circulă n toate zilele fără 6 şi 7.
49 P 5421 ADJUD PAŞCANI 16.26 4 16.30 I    
50 P 11562/11563 BACAU GALATI     16.30 4   O S
51 P 5436 BACĂU ADJUD     16.32 3    
52 P 5455 BACĂU BICAZ     16.59 5    
53 A 11652 SUCEAVA NORD BUCURESTI NORD 17.15 9 17.24 II   O S
54 P 5464 PIATRA NEAMŢ BACĂU 17.41     5    
55 P 5407/5404 IAŞI BACĂU 17.53     3   !#
56 P 5411 MĂRĂŞEŞTI PAŞCANI 18.01 8 18.09 I    
57 R 651 BUCUREŞTI NORD GR.A SUCEAVA NORD 18.24 12 18.36 3 U  
58 IC 554 SUCEAVA NORD BUCUREŞTI NORD GR.A 18.40 2 18.42 II   !$
59 P 5456 BICAZ BACĂU 18.56     5    
60 R 657 BACĂU PIATRA NEAMŢ     18.57 3   !%
61 IC 557 BUCUREŞTI NORD GR.A BICAZ 19.17 8 19.25 3   !^
62 OS 11557 BUCURESTI NORD GR.A BICAZ 19.33 18 19.51 4   O S
63 P 5405/5402 IAŞI MĂRĂŞEŞTI 19.54 18 20.12 3    
64 Intrnat 1003/1003-2 VADU SIRETULUI RUSE 20.06 2 20.08 II   !&
65 Intrnat 1015/1015-2 UNGHENI RUSE 20.06 2 20.08 II   !*
66 A 1955/1958 IAŞI BICAZ 20.22 5 20.27 3    
67 A 11655 BUCURESTI NORD BACAU 20.22     4 O S
68 A 11656 BACAU BUCURESTI NORD     21.00 4   O S
69 IC 553 BUCUREŞTI NORD GR.A SUCEAVA NORD 21.12 2 21.14 I    
70 A 1553/1552 ADJUD IAŞI 21.21 2 21.23 I   !(
71 P 5446 PAŞCANI BACĂU 22.18     3    
72 P 5423 ADJUD PAŞCANI 20.16 2 20.18 I    
73 P 5458 BICAZ BACĂU 22.23     4    
74 P 5457 BACĂU BICAZ     22.30 5   @)
75 A 1852/1853 SUCEAVA NORD MANGALIA 23.45 3 23.48 II   @!
Legendă :
Intrnat Internaţional
R Rapid
A Accelerat
IC Intercity
P Tren de persoane
! Are vagoane de la Suceava Nord, tabela 500, trenul 756.
@ Are vagoane pentru Tg,Neamţ tabela 517, tren 1659.
# Are vagoane de la Tg.Neamţ tabela 517, tren 1658.
$ Circulă n perioadele: 22.12.2007 - 11.01.2008 fără zilele de 25,26.12.2007; 1,2,3.01.2008 şi 25.04.2008 - 4.05.2008 fără ziua de 27.04.2008.
% Are automotor de la Comăneşti, tabela 501, tr.550.
^ Are vagoane pentru Suceava Nord, tabela 500, tren 757.
& Are vagoane pentru Mărăşeşti tabela 507, tren 1666/1665.
* In perioada 21/22.06 - 08/09.09.2008 circula de la Mangalia, n rest de la Constanta. Are vagoane pentru Botoşani tabela 511 tr.1857.
( Pe distanţa Bicaz - Piatra Neamţ nu circulă 6 şi 7
!) Circulă la Timişoara, tabela 501, trenul 1972/1973/1975.
!! Circula n zilele de 3 n perioada 18.06. - 10.09.2008
!@ Circula n zilele de 6 n perioada 15.06.- 22.09.2008. Are vagoane de la Constanţa tren 1006.
!# Circulă la Bucureşti, tabela 500, trenul 652.
!$ Are vagoane de la Piatra Neamţ tabela 509, tren 658.
!% Are vagoane pentru Iaşi, tabela 606, tr.564.
!^ Are vagoane de la Mărăşeşti tabela 507, tren 1664/1663.
!& Are vagoane pentru Suceava Nord, tabela 500, tren 755.
!* Are vagoane de la Suceava Nord, tabela 500, trenul 758.
!( Pe distanţa Iaşi - Paşcani nu circulă 6
@) Are vagoane pentru Piatra Neamţ tabela 509, tren 657.
@! Are vagoane de la Iaşi, tabela 606, trenul 563.
@@ Circulă de la Bucureşti, tabela 500, trenul 651.
@# Are automotor pentru Comăneşti, tabela 501, tr.559.
@$ Circula n zilele 4/5 n perioada 13/14.06.-20/21.09.2008. Are vagoane pentru Constanţa tren 1005.
@% Circulă n zilele de 1/2 n perioada 16/17.06. - 8/9.09.2008
@^ Circulă de la Timişoara, tabela 501, trenul 1971/1974/1976.
@& Pe distanta Piatra Neamt - Bicaz nu circula 5 / 6 si 6 / 7
@* In perioada 20/21.06 - 7/8.09.2008 circulă la Mangalia, n rest se limitează la Constanţa Are vagoane de la Botoşani tabela 511 tr.1856/1855.

Ultima actualizare: 17.01.2008 - Informatiile prezentate au un caracter pur orientativ.

Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.
Consultati serviciile specializate de informatii din Gara Bacau pentru confirmarea validitatii datelor

Pentru mai multe informatii consultati www.cfr.ro

Telefon informatii si agentie CFR in orasul Bacau: 0234/520522

Agentia de voiaj CFR Bacau, bilete de calatorie: 546340